Eğitimde Bir Adım Ötesi-Tabiat Okulu Başvuru Formu

 

Tabiatın ÖZ’ünü Keşfe Çıkıyoruz!

Tabiatın kalbinde, duvarların olmadığı bir okul tecrübesi edinmeye ne dersiniz? İnsan göründüğünün arkasında, içinde nasıl hakikati saklıyorsa tabiatta dışta görünen manzaranın arkasında birçok güzelliği barındırıyor. “Eğitimde Bir Adım Ötesi-Tabiat Okulu” katılımcıları kendilerini tanıyacakları, huzur, mutluluk, ahenk arayışıyla içsel bir seyahate davet ediyor. Görünenle kalmayıp saklı güzellikleri aramaya çağırıyor.  

20 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek “Eğitimde Bir Adım Ötesi-Tabiat Okulu” çalıştayında doğanın içerisinde öğretmenler öğrenen rolüne bürünecek. Zihnin ve bedenin dinlendiği yürüyüş parkurundan tabiat defteri oluşturmaya, çeşitli sanat aktivitelerinden duvarsız okul fikrini içselleştirmeye birçok farklı başlık etrafında uygulama örneklerini içeren etkinlik yapılacak. Alanında uzman öğretmenlerin uygulayacağı tabiat okulu etkinlikleri ana sınıfı ve ilkokul kademesinde görev yapan tüm eğitimciler ve eğitimci adaylarıyla buluşacak. 

Gün boyunca sürecek “Eğitimde Bir Adım Ötesi-Tabiat Okulu” etkinliğine başvurularınızı buradan yapabilir, program hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çalıştay katılım ücreti 150 TL olup ödeme bilgileri daha sonra katılımcılar ile paylaşılacaktır. 

 

*NUN Okulları, Beykoz kampüsünde gerçekleşecek etkinliğe ulaşım Altunizade'deki NUN İlkokulundan kalkacak servisler aracılığıyla sağlanacaktır. Katılımcıların etkinlik günü HES kodlarını yanlarında bulundurmalarını rica ederiz.